KLIK KLIK

Lai, izmantojot savu pieredzi un iespējas, palīdzētu tev veidot stratēģisku, vizuāli baudāmu un kvalitatīvu saturu sociālajos tīklos, esam izveidojuši mūsu uzņēmumu – KLIK KLIK.

Mūsu mērķis ir ar savām zināšanām sniegt iespēju uzlabot savu sniegumu sociālajos tīklos gan lieliem uzņēmumiem, parūpējoties par satura veidošanu ikdienai vai mārketinga kampaņām, gan mazākiem uzņēmumiem un sociālo tīklu satura veidotājiem, aicinot apmeklēt apmācības vai pieteikties individuālajām konsultācijām. Tāpat esam atvērti arī sadarbībai ar pašvaldībām, valsts iestādēm un organizācijām, kuru mērķis nav pārdošana, bet sabiedrības informēšana, jo arī to ir svarīgi darīt kvalitatīvi un pārdomāti.

Uldis Laganovskis

Vairāku gadu pieredze digitālā satura veidošanā un spēja atrast vēl nebijušus risinājumus ir atslēga uz veiksmīgu sadarbību. Neatlaidīgi apgūstot jaunākās digitālās pasaules tendences, esmu guvis zināšanas un prasmes kurās vēlos dalīties ar tevi. 

Fotogrāfija un satura veidošana ir mans darbs un aizraušanās. Ikdienā strādājot kopā ar iedvesmojošiem cilvēkiem, tas ir mainījis manu dzīves uztveri un iemācījusi skatīties uz pasauli caur citām prizmām.

Tel. +37126170234 | E-pasts uldis@klikklik.lv

Eva Onzule

Lai spētu palīdzēt tev ceļā uz panākumiem sociālo tīklu mārketingā, man noder mana vairāk kā 10 gadu pieredze sabiedriskajās attiecībās un mārketingā gan privātajā sektorā, gan darbā ar valsts un pašvaldības iestādēm. 

Darbs šajā nozarē man sagādā prieku! Es ar lielu aizrautību plānoju un īstenoju dažādus projektus un no sirds priecājos par katru, kas izvēlas radīt kvalitatīvu, radošu un interesantu digitālo saturu!

Tel. +37129655793 | E-pasts eva@klikklik.lv