fbpx
Skip to content
Sākums » No Instagram līdz tiesas zālei – Elīna Sviridova

No Instagram līdz tiesas zālei – Elīna Sviridova

KLIK KLIK Podkāsts #2 epizode

Šajā KLIK KLIK podkāsta epizodē runājam par to, kā iespējams no Instagram nonākt līdz tiesas zālei, saņemt sodus par pārkāpumiem, kas veikti sociālajos tīklos un ko darīt, lai tas tā nenotiktu. 

Klausoties šo sarunu uzzināsi par sociālo tīklu reklāmām, sadarbībām, konkursiem, nepieklājīgiem komentāriem, ierakstu pārpublicēšanu, aizskarošiem ierakstiem un vēl daudz citām aktuālām lietām no juridiskā viedokļa.

Šī ir ļoti vērtīga saruna katram, kas veido saturu sociālajos tīklos, lai zinātu, kā korekti publicēt saturu savā, savas darba vietas vai uzņēmuma sociālo tīklu profilā. 

Sociālo tīklu mārketinga aģentūras ”KLIK KLIK” vadītāja Eva Onzule sarunājās ar juristi Elīnu Sviridovu. Savā ikdienas darbā Elīna klientiem palīdz sagatavot dokumentus iesniegšanai valsts iestādēs, risināt juridiskas problēmas, lai vēlāk nebūtu jatērē nauda tiesvedībām un rūpējas, lai uzņēmējiem, nav jālauž prāts, domājot par to, vai jaunā projekta līgumā nav paslēpti kādi “zemūdens” akmeņi. Tāpat viņa palīdz fiziskām personām izlauzties caur likuma burtiem, aizstāvot savas tiesības, un dalās ar noderīgu saturu savā Instagram profilā. 

Klausies to audio versijā Spotify:

KLIK KLIK podkāsts tapis sadarbībā ar Biznesa augstskolu Turība radošajā telpā ”DigiCom’’

Vairāk par šī podkāsta viesi Elīnu Sviridovu uzzini Instagram: https://www.instagram.com/sviridova.el/

Seko līdzi Klik Klik aktualitātēm: Instagram | Facebook | TikTok

Eva Onzule: Instagram | Video – Uldis Laganovskis: Instagram